KOLAY İADE!

1- Üye girişi yap.

2- Hesabım/İade Taleplerim kısmından yeni talep oluştur.

3-Ürün faturası ile birlikte,  faturadaki adrese Yurtiçi Kargo ile gönder.

4- Paket bize ulaştıktan sonraki 1-5 iş günü içinde, ödeme yaptığın kredi kartına iade edilsin.

 

 

İADE & DEĞİŞİM ŞARTLARI

İade & Değişim Süresi:

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde iade etme veya değiştirme hakkına sahipsiniz. İade veya değişim talebinizin gerçekleşmesi için ürün ile birlikte tarafınıza yollanmış olan ürün faturasının 2 nüshası, orjinal kutusu, ambalajı, ve bütün standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olarak tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir.

İade İşlemi:

İade talebinde bulunmak için teslimat tarihi itibariyle 14 gününüz bulunmaktadır. Satın almış olduğunuz ürün ile birlikte gönderilen  fatura nüshası ile birlikte tarafımıza gönderilmelidir. İade etmek istediğiniz ürün orjinal kutusu, ambalajı , bütün standart aksesuarları, ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir. İade için yapılan gönderilerin ücreti firmamıza aittir.

İade Şartları:

*Kullanılmış, orjinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle iade işlemi yapılmamaktadır.

* Kullanım kaynaklı hasar görmüş (yırtılmış, kalıpta deformasyon oluşmuş, kopmuş, vb.) ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade gönderileri alıcıya aittir. Gönderiler Yurtiçi Kargo ile yapılmalıdır.

*İade edilecek ürün, satın alınan ürünlerden bir/ birkaçı ise kargo ücreti firmamıza aittir.Yurtiçi Kargo tarafından karşı ödemeli olarak gönderimi yapılmalıdır. Farklı kargo firmaları ile gönderilen paketlerin gönderim bedeli müşterinin ödediği kargo bedelinden fazla ise fark müşteriye yansıtılır ve iade bedelinden düşülür.

*Yasal düzenlemeler geregi tüm siparişler sevk irsaliyesi, ve fatura ile kargolanır. İade işlemlerinde size gönderilen orjinal dökumanların bulunduğundan emin olunuz. Faturası olmayan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.

 

1- Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış ürünü bizim adresimize gönderirken anlaşmalı olduğumuz kargı firmasını kullanırsanız kargo ücretini biz karşılıyoruz. Farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücretini karşılamamaktayız. 

2- Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerin de değişim işlemlerinde tarafımıza gönderirken kargo ücretini biz karşılıyoruz, ürün değişim işleminden sonra size gönderilen yeni ürününüzün kargo ücreti tarafınıza yansıtılmaktadır.

3-Değişimine karar verdiğiniz ürününüzü tarafımıza gönderirken kargo ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Yeni ürününüzü size gönderirken Kargo Ücreti Tarafınıza Yansıtılacaktır.

Değişim Şartları:

*Kullanılmış, orjinalligini kaybetmiş  ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle değişim işlemi yapılmamaktadır.

*Değişim işlemi için gönderiyi Yurtiçi Kargo ile kargo ücretini karşılayarak göndermeniz gerkmektedir,  karşı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir.

*İstediğiniz beden ya da renk tükenmiş ise, söz konusu ürünün tutarı tarafınıza iade edilecektir.

*Ürünü başka bir model ile değiştirmek istiyorsanız, ürünü iade etmeniz ve yerine talep ettiğiniz ürün için yeni bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir.

*Yasal düzenlemeler gereği tüm siparişler sevk irsaliyesi, ve fatura ile kargolanır. İade işlemlerinde size gönderilen orjinal dokumanların bulunduğundan emin olunuz. Faturası olmayan ürünlerde değişim işlemi yapılmamaktadır.