KOLAY İADE!

1- Üye girişi yap.

2- Hesabım/İade Taleplerim kısmından yeni talep oluştur.

3-Talep onayı beklemeden, hemen ürün faturası ile birlikte,  faturadaki adrese Yurtiçi Kargo ile gönder.

4- Paket bize ulaştıktan sonraki 1-7 iş günü içinde, ödeme yaptığın kredi kartına iade edilsin.

 

 

İADE & DEĞİŞİM ŞARTLARI

 

Satın almış olduğunuz ürünü; ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz.

Satın alınmış olan ürünün veya ürüne ait ambalaj veya kutunun, kirlenmiş, ezilmiş, buruşmuş, aşınmış, çizilmiş, ıslanmış, üzerine bant veya etiket yapıştırılmış veya herhangi bir şekilde zarar görmüş olması durumunda satış aşamasında gerçekleştirilen Mesafeli Satış Sözleşmesi gereği iade kabul edilmeyecektir. Ürünler ekibimiz tarafından kontrol edilerek zarar görmemiş olduğundan emin olunacaktır.

Minimum sipariş limiti 150 TL'dir, iade sürecinde de 150 TL. altındaki iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünü(leri) geri göndermelisiniz. Bu şartlara uymayan iadeler kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. 

 İadelerde Yurtiçi Kargo ile gönderimler ücretsizdir, diğer kargolar ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen tarafından karşılanacaktır.

 

İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler; iki iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bu süreç tamamen çalıştığınız bankanın iç süreçlerine bağlıdır.